Рішення сесії

Герб України

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ    КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ__________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 П Р О Т О К О Л

 

п'ятнадцятої  сесії

Новоолександрівської сільської ради

сьомого скликання

                                                  04 квітня  2017 року

 

село Нова Олександрівка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на   42   аркушах

рішення №  102 - 113

 

примірник:  перший

 

Герб України

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ    КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ__________

 

П Р О Т О К О Л

пятнадцятої  сесії сільської ради  сьомого скликання

 

04 квітня   2017 року                                                село Нова Олександрівка

14-00 год.

зал засідань сільської ради

всього обрано депутатів – 14 чоловік

було присутніх на сесії   - 12депутатів  /список додається/

 

 Запрошені: Прима Л.П. - працівник по наданню послуг і зведення  бухгалтерського обліку.

П'ятнадцяту  сесію сільської ради сьомого скликання   вів сільський голова О.В.Козаченко, який запропонував  на розгляд сесії слідуючий

 

                                             ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

   1. Про затвердження звіту про виконання бюджету     Новоолександрівської  сільської  

      ради   за І квартал 2017 року.

 (Доповідає: працівник по наданню послуг і зведення  бухгалтерського обліку Прима Л.П.)

 

   2. Про затвердження акту приймання-передачі двох бойлерних будов та теплових мереж у комунальну власність територіальної громади с. Нова Олександрівка.

                              (Доповідає: сільський голова О.В.Козаченко)

3. Про одноразову грошову допомогу із загального фонду сільського бюджету  на лікування.

                           (Доповідає: сільський голова О.В.Козаченко)

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2016 року за № 76-13-VІІ «Про сільський бюджет на 2017 рік».

                              (Доповідає: сільський голова О.В.Козаченко)

5. Про розгляд заяви Торби Григорія Миколайовича.

            (доповідає: спеціаліст сільської ради Дещенко Г.Г.)

6. Про розгляд заяви Черненка Миколи Олексійовича. 

            (доповідає: спеціаліст сільської ради Дещенко Г.Г.)

7. Про розгляд заяви Неживого Олександра Степановича.

            (доповідає: спеціаліст сільської ради Дещенко Г.Г.)

8.  Про затвердження акту  передачі  комунальної власності з балансу СОК «Добробут» на баланс Новоолександрівської сільської ради об’єктів комунальної інфраструктури.

                      ( Доповідає: сільський голова О.В.Козаченко)

9.   Про розгляд Подання про усунення порушень вимог Закону України  “ Про запобігання корупції ”, причин цих порушень і умов, що їм сприяють.

                      ( Доповідає: сільський голова О.В.Козаченко)

10. Про розгляд заяви Лукяненко Тетяни .

            (доповідає: спеціаліст сільської ради Дещенко Г.Г.)

11. Про затвердження розпорядження сільського голови №5 від 16 березня 2017 року.

                      ( Доповідає: сільський голова О.В.Козаченко)

12. Про надання дозволу на розміщення обладнаня для надання послуг  мобільного зв’язку «lifecell» в с. Нова Олександрівка.

                        ( Доповідає: сільський голова О.В.Козаченко)

 

 

                 Депутати одноголосно затвердили запропонований порядок денний

 

1.  СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання бюджету     Новоолександрівської  сільської ради   за І квартал 2017 року

ВИСТУПИВ: сільський голова О.В.Козаченко, який ознайомив із звітом про виконання бюджету сільської ради за І квартал  2017 року Зокрема, дохідна частина виконана -     по доходах: у сумі 327934 грн. при плані  303100  грн. – 108%, по видатках: у сумі 519174грн. при плані 491400грн. – 105,6%.        

Всі захищені статті проплачені заборгованостей немає. Є пропозиція затвердити звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2017 року.

  ВИРІШИЛИ: прийняти рішення сільської ради  № 102-14-VІІ  «Про затвердження звіту про виконання бюджету     Новоолександрівської  сільської ради   за І квартал 2017 року» (додається).                        

  ГОЛОСУВАЛИ: «за» - одноголосно.

 

2.СЛУХАЛИ: Про затвердження акту приймання-передачі двох бойлерних будов та теплових мереж у комунальну власність територіальної громади с. Нова Олександрівка.

ВИСТУПИВ: сільський голова О.В.Козаченко, який ознайомив депутатів з актом прймання -  передачі бойлерних будов.

 ВИРІШИЛИ: прийняти рішення сільської ради № 103- 15 -VІІ  «Про затвердження акту приймання-передачі двох бойлерних будов та теплових мереж у комунальну власність територіальної громади с. Нова Олександрівка.  /додається/.

 ГОЛОСУВАЛИ:  «за» – одноголосно.

 

3. СЛУХАЛИ: Про одноразову грошову допомогу із загального фонду сільського бюджету  на лікування.

ВИСТУПИВ:  сільський голова О.В.Козаченко, який ознайомих присутніх із заявами гр. Федорченко Н.В., Радзевелюк Н.О., Ландика І.О., Голомоз Н.М.  

ВИРІШИЛИ:  прийняти рішення сільської ради № 104-15-VІІ «Про одноразову грошову допомогу із загального фонду сільського бюджету  на лікування.»

/додається/.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» – одноголосно.

 

  4. СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2016 року за № 76-13-VІІ «Про сільський бюджет на 2017 рік

ВИСТУПИВ: сільський голова О.В.Козаченко, який відмітив, що як планувалось в Програмі соціально-економічного і культурного розвитку сільської ради  необхідно провести ремонт у Новоолександрівський ЛАЗПСМ на це необхідно надати субвенцію Згурівському Центру  медико- санітарної допомоги в сумі 280 000 грн, а саме: на придбання матеріалів для проведення ремонту в сумі 105 000 грн, на оплату ремонтних робіт 175 000 грн, та субвенцію віділлу культури Згурівської РДА в сумі 67 700грн для встановлення метало-пластикових вікон в сільський будинок культури.

ВИРІШИЛИ:  прийняти рішення сільської ради № 105-145-VІІ «Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2016 року за № 76-13-VІІ «Про сільський бюджет на 2017 рік» /додається/.

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» – одноголосно.

 

5. СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Торби Григорія Миколайовича.

ВИСТУПИЛА: спеціаліст сільської ради Дещенко Г.Г., яка зачитала заяву гр.Торби Г.М.  про надання йому дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площе. 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства  в межах с. Нова Олександрівка на території Новоолександрівської сільської ради.

 ВИРІШИЛИ: прийняти рішення сільської ради №106-15-VІІ «Про розгляд заяви Торби Григорія Миколайовича»

ГОЛОСУВАЛИ: «за» одноголосно.

 

6. СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Черненка Миколи Олексійовича. 

ДОПОВІДАЛА:  спеціаліст сільської ради Дещенко Г.Г., яка зачитала заяву гр. Черненка М.О.  про надання йому дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площе. 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства  в межах с. Нова Олександрівка на території Новоолександрівської сільської ради.

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення сільської ради  № 107 -15-VІІ «Про розгляд заяви Черненка Миколи Олексійовича». (додається).                        

 ГОЛОСУВАЛИ: «за» - одноголосно.

 

7. СЛУХАЛИ:  Про   розгляд заяви Неживого Олександра Степановича

ДОПОВІДАЛА: спеціаліст сільської ради Дещенко Г.Г., яка зачитала заяву Неживого О.С. та ознайомила присутніх з проектом рішення, так як відвідно до вимог ст. 18,121 Земельного кодексу України громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель комунальної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у межах норм безоплатної передачі земельних ділянок, подають клопотання до органу місцевого самоврядування. У клопотанні зазначають цільове  призначення земельної  ділянки, її орієнтовні розміри та додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане розташування земельної ділянки.. Заявник графічні матеріали не надав, то в даному задоволенні клопотання  на даний час – відмовити.

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення сільської ради  № 108-15-VІІ «Про   розгляд заяви Неживого Олександра Степановича»

 

8. СЛУХАЛИ: Про затвердження акту  передачі  комунальної власності з балансу СОК «Добробут» на баланс Новоолександрівської сільської ради об’єктів комунальної інфраструктури.

ДОПОВІДАВ:   Голова СОК «Добробут»  Кашуба Г.І., який ознайомив присутніх з актом прийому – передачі об’єктів комунальної інфраструктури

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення сільської ради  № 109 -14-VІІ «Про затвердження акту  передачі  комунальної власності з балансу СОК «Добробут» на баланс Новоолександрівської сільської ради об’єктів комунальної інфраструктури.». (додається).                        

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - одноголосно.

 

9. СЛУХАЛИ:  Про розгляд Подання про усунення порушень вимог Закону України  “ Про запобігання корупції ”, причин цих порушень і умов, що їм сприяють. ДОПОВІДАЛА:  секретар сільської ради Л.М.Щербатенко, яка повідомила депутатів,  що Порядок процедури врегулювання конфлікту інтересів Новоолександрівської сільським головою, секретарем та депутатами Новоолександрівської сільської ради, що може виникнути у зазначених осіб під час участі у розгляді, підготовці та прийнятті рішень Новоолександрівською  сільською радою (далі – Порядок) розроблений на підставі відповідних положень законів України „Про запобігання корупції “, „Про місцеве самоврядування в Україні“ з метою визначення депутатами селищної ради шляхів врегулювання конфлікту інтересів під час здійснення ними представницьких повноважень та обов’язків. Порядок процедури врегулювання конфлікту інтересів Новоолександрівської сільським головою, секретарем та депутатами Новоолександрівської сільської ради, що може виникнути у зазначених осіб під час участі у розгляді, підготовці та прийнятті рішень Новоолександрівською  сільською радою розроблений на підставі відповідних положень законів України „Про запобігання корупції “, „Про місцеве самоврядування в Україні“ з метою визначення депутатами селищної ради шляхів врегулювання конфлікту інтересів під час здійснення ними представницьких повноважень та обов’язків. Порядок процедури врегулювання конфлікту інтересів Новоолександрівської сільським головою, секретарем та депутатами Новоолександрівської сільської ради, що може виникнути у зазначених осіб під час участі у розгляді, підготовці та прийнятті рішень Новоолександрівською  сільською радою (далі – Порядок) розроблений на підставі відповідних положень законів України „Про запобігання корупції “, „Про місцеве самоврядування в Україні“ з метою визначення депутатами сільської ради шляхів врегулювання конфлікту інтересів під час здійснення ними представницьких повноважень та обов’язків.

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення сільської ради  № 110-15-VІІ «Про розгляд Подання про усунення порушень вимог Закону України  “ Про запобігання корупції ”, причин цих порушень і умов, що їм сприяють». (додається).                        

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - одноголосно.

 

10. СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Лукяненко Тетяни .

ДОПОВІДАЛА:   спеціаліст сільської ради Дещенко Г.Г., яка ознайомила присутніх з клопотанням гр. Лук'яненнко  Т.В., щодо надання дозволу  на розробку проекту щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови, не наданих у власність чи користування в межах населеного пункту в адміністративних межах Новоолександрівської сільської ради.

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення сільської ради  №111-15-VІІ Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2016 року за № 17-13-VІІ «Про    сільський бюджет на 2017 рік». (додається).                        

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - одноголосно.

 

11.СЛУХАЛИ:  Про  затвердження розпорядження сільського голови №5 від 16 березня 2017 року.

ДОПОВІДАЛА:  секретар сільської ради Щербатенко Л.М., яка зачитала розпорядження та запропонувала його затвердити.

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення сільської ради  № 112-15-VІІ «Про  затвердження розпорядження сільського голови №5 від 16 березня 2017 року » (додається).                        

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - одноголосно.

 

12.СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розміщення обладнаня для надання послуг  мобільного зв’язку «lifecell» в с. Нова Олександрівка.

ДОПОВІДАВ:   сільський голова О.В.Козаченко, який доповів, що це не є секретом в с. Нова Олександрівка дуже слабкий мобільний зв'язок, були неодноразові звернення до компанії  «Київстар», про встановлення обладнання мобільного зв’язку, але це все було марно і ось за сприяння народного депутата Южаніної Н.П. компанія лайфселл погодилась встановити (поки, що тимчасове обладнання) для покращення мобільного зв’язку та 3-G інтернету.

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення сільської ради  № 113-15-VІІ «Про  затвердження розпорядження сільського голови №5 від 16 березня 2017 року » (додається).                        

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - одноголосно.

 

 

Сільський голова                                                                                           О.В.Козаченко

Герб України

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ    КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ__________

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження звіту про виконання сільського

бюджету   за перше півріччя 2017року

                         

 

 

               Заслухавши, відповідно до пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звіт працівника по наданню послуг і зведення  бухгалтерського обліку Прими Л.П., про виконання сільського бюджету за перше півріччя 2017 року,

 

                                                     СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію виконкому сільської ради щодо виконання сільського бюджету за перше півріччя 2017 року прийняти до відома.

 

2.Затвердити звіт про виконання сільського бюджету за перше півріччя 201 року по доходах у сумі   /%/, при плані грн.

       і по видатках у сумі 519 174 грн. /105,6%/ , при  плані 491 400 грн.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                           О.В.Козаченко

 

 

село Нова Олександрівка

04 квітня  2017 року

№ 102- 15 -VІІ   

 

 

 

 

Герб України

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ    КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ__________

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження акту приймання-передачі двох бойлерних будов та

теплових мереж у комунальну власність

територіальної громади с. Нова Олександрівка.

 

 

 

                             Заслухавши інформацію  сільського голови  Козаченко О.В., про прийняття в комунальну власність територіальної громади с. Нова Олександрівка двох бойлерних будов та теплових мереж сільська рада

 

                                                           ВИРІШИЛА:

 

   

                      1.Затвердити  акт приймання-передачі двох бойлерних будов та

                          теплових мереж у комунальну власність територіальної громади с. Нова Олександрівка (додається).

  1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на сільського голову Козаченка О.В. та голову СОК «Добробут» Кашубу Г.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                      О.В.Козаченко

 

 

 

село Нова Олександрівка

04 квітня  2017 року

№ 103 - 15 – VІІ

 

 

Герб України

 

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ    КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ__________

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про одноразову грошову допомогу із загального фонду

сільського бюджету  на лікування

 

 

      Розглянувши подані заяви, документи від жителів села Нова Олександрівка Федорченко Ніни Володимирівни, Пікузи Тетяни Володимирівни, Ландика Івана Олексійовича, Голомоз Ніни Миколаївни про надання одноразової  грошової  допомоги  із загального фонду сільського бюджету  на лікування       відповідно до пункту 27статті 26, статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

 

                                                           ВИРІШИЛА:

 

  1. Виплатити одноразову грошову допомогу із загального фонду сільського бюджету   на лікування:
  • Федорченку Вячеславу Анатолійовичу   РНОКПП 2842918435  - 9000 грн , на картку  №  5168 7572 9741 9741  ПАТ КБ «ПРИВАТ БАНК» ,

  

  •  Радзевелюк Наталії Олегівні РНОКПП  3136304487  - 9000 грн , на картку Пікузи Тетяни Володимирівні

      №  4149 4978 3407 7234  ПАТ КБ «ПРИВАТ БАНК» , РНОКПП 3303902160

  

  • Ландику Івану Олексійовичу   РНОКПП 1857804650  -  6000 грн , на картку

      №  5168 7420 6551 4683  ПАТ КБ «ПРИВАТ БАНК»   

  

  • Голомоз Ніні Михайлівні РНОКПП  1617604900  - 6000грн , на картку
  • Голомоз Сергія Володимировича

      №  4149 4978 4689 0996  ПАТ КБ «ПРИВАТ БАНК» , РНОКПП 2455404111

  

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на працівника по наданню і зведенню бухгалтерського обліку Приму Л.П.

 

 

 Сільський голова                                                                          О.В.Козаченко

 

село Нова Олександрівка

04 квітня  2017 року

№   104 - 15 –VІІ

 

 

                                                             Герб України                                                                           

                     НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                                   СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ       

              ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ     КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                          

               

                                                   Р  І  Ш  Е  Н   Н  Я

                               Про внесення змін до рішення  сільської ради

                   від 22.12.2016р. за № 76-13-Vll «Про сільський бюджет на 2017 рік»

 

                 Розглянувши  пропозицію виконавчого комітету сільської ради  відповідно до пункту 17 частини першої статті 43 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» частини 5 статті 23 частини 7 статті 78,статті22 Бюджетного кодексу України Новоолександрівська  сільська рада  ВИРІШИЛА:

 

                                                  

  1.  Внести наступні зміни до рішення сільської ради від 22.12.2016 року за № 76-13-VIl «Про сільський бюджет на 2017рік» :

 

1.1. Установити загальний обсяг доходів  сільського бюджету на 2017 рік в сумі 1445000 гривень та  збільшити видатки  по загальному фонду бюджету по КФК 8800 «Інші субвенції» КЕКВ 2620 (поточні трасферти органам державного управління інших рівнів на суму 347700 грн.(триста сорок сім тисяч  сімсот гривень) ; по КФК 6060 (благоустрій міст, сіл, селищ) по КЕКВ 2210 (предмети, матеріали,обладнання та інвентар) на суму 98000грн., по КЕКВ 2240 (оплата послуг /крім комунальних/)  на суму 96000грн. та по КФК 6650(утримання та розвиток інфраструктури доріг) по КЕКВ 2240(оплата послуг /крім комунальних/) на суму 15000грн.

 

1.2.  У пункті 2 установити обсяг доходів  по загальному  фонду  в сумі 1445000грн.;

1.3.  Внести зміни у додаток 2 до рішення, виклавши їх у новій редакції,що додаються. 

1.4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань 

        планування бюджету та фінансів сільської ради.

              

 

 

                  Сільський голова                                                  О.В.Козаченко

 

 

село  Нова Олександрівка

     04 квітня  2017року 

            №  105-15-Vll

 

 

 

Герб України

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ    КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ__________

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження акту  передачі  комунальної

власності з балансу СОК «Добробут» на баланс Новоолександрівської

сільської ради об’єктів комунальної інфраструктури

 

 

  З метою покращення якості обслуговування населення та виконуючи положення

загальнодержавної програми «Питна вода в Україні» на 2006 -2020 роки, заслухавши інформацію голови СОК «Добробут» Кашуби Г.І. сільська рада

 

                                                           ВИРІШИЛА:

 

 

 

 

  1. Затвердити акт прийому – передачі  комунальної власності з балансу СОК «Добробут» на баланс Новоолександрівської сільської ради об’єктів комунальної інфраструктури  (додається)
  2. Контроль за виконанням данного рішення покласти на сільського голову Козаченка О.В. та голову СОК «Добробут» Кашубу Г.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                      О.В.Козаченко

 

село Нова Олександрівка

04 квітня  2017 року

№ 109 - 15 – VІІ

 

 

Герб України

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ    КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ__________

 

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження розпорядження сільського голови

від 16.03.2017 року №5

«Про перерозподіл коштів загального фонду»

 

 

              Відповідно пункту 5 статті 23 та статті 78 Бюджетного кодексу  України «Про внесення змін до кошторису по управлінню на 2017рік»

 

 

1. Затвердити розпорядження сільського голови від 16.03.2017 №5

 

2.Провести перерозподіл коштів загального фонду по КФК 6060 з КЕКВ 2273/ оплата електроенергії/   з грудня місяця в сумі 2000 грн. ;  з листопада місяця – 2000грн.;   з жовтня місяця – 1500грн.; з вересня місяця – 1500грн. на березень місяць в сумі 7000грн.

 

3. Контроль за даним рішенням залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                 О.В.Козаченко

 

 

село Нова Олександрівка

04 квітня  20167 року

№ 112 – 15 – VІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

С П И С О К

д е п у т а т і в Новоолександрівської сільської ради,

присутніх на п’ятнадцятій    сесії сільської ради сьомого скликання

04 квітня  2017 року

 

 

 

      1.  Кононовська Людмила Омелянівна                      -депутат виборчого округу №1

      2.  Гуцол Галина Володимирівна                               -депутат виборчого округу №2

      3.  Федорченко Тетяна Павлівна                                - депутат виборчого округу №3

      4.  Дробот Олександр Васильович                            - депутат виборчого округу №4

5.  Бистримович Надія Миколаївна                            - депутат виборчого округу №6

      6.  Щербатенко Людмила Миколаївна                       - депутат виборчого округу №7

7.  Торба Тетяна Григорівна                                        - депутат виборчого округу №9

8.  Колісніченко Світлана Іванівна                           - депутат виборчого округу №10

9.  Матвієнко Катерина Василівна                           - депутат виборчого округу №11

      10. Слойко Ольга Леонтіївна                                      - депутат виборчого округу №12

      

 

   

 

 

 

 

 

    

 

 

         Секретар сільської ради                                                                   Л.М.Щербатенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Герб України

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ    КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ__________

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 Про надання дозволу на розміщення обладнаня для надання послуг

мобільного зв’язку «lifecell»

в с. Нова Олександрівка

 

На підставі  статті 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення ТОВ «лайфселл» сільська рада:

 

                                                         ВИРІШИЛА:

 

  1. Не заперечувати щодо розміщення обладнання мобільного зв’язку lifecell

в с. Нова Олександрівка Згурівського району Київської області для забезпечення доступу до мережі  з подальшим укладанням  договору.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову О.В.Козаченка.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                      О.В.Козаченко

 

 

 

 

 

 

село Нова Олександрівка

04 квітня  2017 року

№ 113 - 15 – VІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЕРЕЛІК    РІШЕНЬ

прийнятих сільською радою на  п’ятнадцятій   сесії Новоолександрівської сільської

ради   сьомого скликання  04 квітня 2017 року

 

 

№ з/п

                                           Назва рішення

Реєстраційний номер

Номер сторінки

1

 Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Новоолександрівської            сільської ради за І квартал 2017 рік.

102 – 15– VІІ

 5

2

Про затвердження акту приймання-передачі двох бойлерних будов та теплових мереж у комунальну власність територіальної громади с. Нова Олександрівка

103– 15– VІІ

7-9

3

Про одноразову грошову допомогу із загального фонду сільського бюджету  на лікування.

104– 15– VІІ

11

4

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2016 року за № 76-13-VІІ «Про сільський бюджет на 2017 рік».

105– 15– VІІ

13

5

Про розгляд заяви Торби Григорія Миколайовича.

106– 15– VІІ

15

6

Про розгляд заяви Черненка Миколи Олексійовича

107– 15– VІІ

17

7

Про розгляд заяви  Неживого Олександра Степановича

108– 15– VІІ

19

8

Про затвердження акту  передачі  комунальної власності з балансу СОК «Добробут» на баланс Новоолександрівської сільської ради об’єктів комунальної інфраструктури.

 

109– 15– VІІ

21-23

9

Про розгляд Подання про усунення порушень вимог Закону України  “ Про запобігання корупції ”, причин цих порушень і умов, що їм сприяють.

110– 15– VІІ

25-32

10

Про розгляд заяви Лукяненко Тетяни Василівни.

111– 15– VІІ

34-35

11

Про затвердження розпорядження сільського голови №5 від 16 березня 2017 року

112– 15– VІІ

37

12

Про надання дозволу на розміщення обладнаня для надання послуг  мобільного зв’язку «lifecell» в с. Нова Олександрівка.

113– 15– VІІ

39

 

 

 

 

 

 

 

         Секретар сільської ради                                                                   Л.М.Щербатенко

Логін: *

Пароль: *